Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
CHILIROSE – két részes fekete, harisnyás szett M
12.290 Ft

CHILIROSE – két részes fekete, harisnyás szett M

12.290 Ft
Egységár: 12.290,00 Ft/
Cikkszám: ESD-240591A11X
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Szerezhető hűségpontok: 373

Leírás

Fedezd fel az érzékiséget a CR 4703 kétszeres szettünkkel!

Ismerd meg a CR 4703-at, amely a szenvedély és a báj esszenciáját idézi meg! Ez a gyönyörű, két részes szett puha, rugalmas csipkéből készült, amely kifinomultan emeli ki nőies vonalaidat, mindezt elegáns és vonzó módon. Kényelmes és stílusos kivitelezése révén elrepít egy olyan világba, ahol a szenvedély és a magabiztosság egyaránt otthonra talál.

Fő jellemzők:

  • Erotikus fekete selyem puha melltartó szett - 2 darab
  • A szett tartalmazza:
    • Elöl és hátul állítható melltartó
    • Sexy „ouvert” bugyi különleges szalagokkal
  • Anyag: 90% poliamid, 10% elasztán
  • Elérhető méretek: S, M, L, XL

Ez a CHILROSE márka szett ideális választás minden nő számára, aki szeretne gyönyörűnek és magabiztosnak érezni magát. Kifinomult kidolgozása és prémium anyagai révén garantáltan élvezni fogod az időt, amit ebben a különleges darabban töltesz.

Ajándék ötletek és használati javaslatok:

Ez a melltartó szett tökéletes ajándék bármilyen intim alkalomra, mint például születésnap, évforduló vagy Valentin-nap. Használhatod romantikus vacsorákhoz, különleges estékhez, vagy akár egy pampering önkényeztető naphoz is.

Tedd különlegessé a pillanatokat, és engedd, hogy a CR 4703 szett átsegítsen a mindennapok szürkeségéből a szenvedély és az érzékiség világába. Ne habozz, és tapasztald meg a magabiztosság és a szépség új szintjét!

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

Hasonló termékek